Towarzystwo Sportowe Pomorze Potęgowo - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
Karol II Pęplino 0:5 D±b Kusowo
KS Zaleskie 6:4 Błękitni Motarzyno
Sokół Kuleszewo 2:0 SSPN Malczkowo
Unison Machowino 3:0 Słupia Charnowo
Grab Grapice 0:3 TS Pomorze Potęgowo
Victoria Słupsk 10:7 Szansa Siemianice
Pauza Smoki Podole Małe

Wyszukiwarka

B Klasa


  

 

Zczuba.tv

Sport.pl

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
26  2017-06-18 Pauza Smoki Podole Małe 15:00
26  2017-06-18 Victoria Słupsk 10:7 Szansa Siemianice zobacz ›
26  2017-06-18 Grab Grapice 0:3 TS Pomorze Potęgowo zobacz ›
26  2017-06-18 Unison Machowino 3:0 Słupia Charnowo zobacz ›
26  2017-06-18 Sokół Kuleszewo 2:0 SSPN Malczkowo zobacz ›
26  2017-06-18 KS Zaleskie 6:4 Błękitni Motarzyno zobacz ›
26  2017-06-18 Karol II Pęplino 0:5 D±b Kusowo zobacz ›
25  2017-06-11 SSPN Malczkowo 3:6 Unison Machowino zobacz ›
25  2017-06-11 Słupia Charnowo 2:1 Grab Grapice zobacz ›
25  2017-06-11 Karol II Pęplino 1:3 Victoria Słupsk zobacz ›
25  2017-06-10 Pauza KS Zaleskie 17:00
25  2017-06-10 D±b Kusowo 9:0 Smoki Podole Małe zobacz ›
25  2017-06-10 Błękitni Motarzyno 2:3 Sokół Kuleszewo zobacz ›
25  2017-06-10 TS Pomorze Potęgowo 8:3 Szansa Siemianice zobacz ›
24  2017-06-04 Victoria Słupsk 3:3 TS Pomorze Potęgowo zobacz ›
24  2017-06-04 Grab Grapice 0:3 SSPN Malczkowo zobacz ›
24  2017-06-04 Unison Machowino 3:0 Błękitni Motarzyno zobacz ›
24  2017-06-04 KS Zaleskie 3:7 D±b Kusowo zobacz ›
24  2017-06-04 Karol II Pęplino 3:2 Smoki Podole Małe zobacz ›
24  2017-06-03 Pauza Sokół Kuleszewo 17:00
24  2017-06-03 Szansa Siemianice 3:0 Słupia Charnowo zobacz ›
23  2017-05-28 Smoki Podole Małe 1:2 KS Zaleskie zobacz ›
23  2017-05-28 Błękitni Motarzyno 0:0 Grab Grapice zobacz ›
23  2017-05-28 Słupia Charnowo 0:3 Victoria Słupsk zobacz ›
23  2017-05-27 Pauza Unison Machowino 17:00
23  2017-05-27 D±b Kusowo 1:1 Sokół Kuleszewo zobacz ›
23  2017-05-27 SSPN Malczkowo 6:3 Szansa Siemianice zobacz ›
23  2017-05-27 TS Pomorze Potęgowo 4:0 Karol II Pęplino zobacz ›
22  2017-05-21 Victoria Słupsk 4:3 SSPN Malczkowo zobacz ›
22  2017-05-21 Unison Machowino 3:2 D±b Kusowo zobacz ›
22  2017-05-21 Karol II Pęplino 1:4 KS Zaleskie zobacz ›
22  2017-05-20 Pauza Grab Grapice 17:00
22  2017-05-20 TS Pomorze Potęgowo 6:1 Słupia Charnowo zobacz ›
22  2017-05-20 Szansa Siemianice 0:2 Błękitni Motarzyno zobacz ›
22  2017-05-20 Sokół Kuleszewo 5:1 Smoki Podole Małe zobacz ›
21  2017-05-14 KS Zaleskie 0:3 Sokół Kuleszewo zobacz ›
21  2017-05-14 Smoki Podole Małe 0:2 Unison Machowino zobacz ›
21  2017-05-14 Błękitni Motarzyno 1:1 Victoria Słupsk zobacz ›
21  2017-05-14 Słupia Charnowo 2:1 Karol II Pęplino zobacz ›
21  2017-05-13 Pauza Szansa Siemianice 17:00
21  2017-05-13 D±b Kusowo 3:1 Grab Grapice zobacz ›
21  2017-05-13 SSPN Malczkowo 1:1 TS Pomorze Potęgowo zobacz ›
20  2017-05-07 SSPN Malczkowo 1:1 Słupia Charnowo zobacz ›
20  2017-05-07 Grab Grapice 1:3 Smoki Podole Małe zobacz ›
20  2017-05-07 Unison Machowino 2:0 KS Zaleskie zobacz ›
20  2017-05-07 Karol II Pęplino 2:5 Sokół Kuleszewo zobacz ›
20  2017-05-06 Victoria Słupsk Pauza 17:00
20  2017-05-06 TS Pomorze Potęgowo 4:2 Błękitni Motarzyno zobacz ›
20  2017-05-06 Szansa Siemianice 0:0 D±b Kusowo zobacz ›
19  2017-04-30 Sokół Kuleszewo 1:0 Unison Machowino zobacz ›
19  2017-04-30 KS Zaleskie 11:0 Grab Grapice zobacz ›
19  2017-04-30 Smoki Podole Małe 2:2 Szansa Siemianice zobacz ›
19  2017-04-30 Błękitni Motarzyno 2:1 Słupia Charnowo zobacz ›
19  2017-04-29 Pauza TS Pomorze Potęgowo 17:00
19  2017-04-29 D±b Kusowo 1:1 Victoria Słupsk zobacz ›
19  2017-04-29 SSPN Malczkowo 4:1 Karol II Pęplino zobacz ›
18  2017-04-23 Victoria Słupsk 3:6 Smoki Podole Małe zobacz ›
18  2017-04-23 Grab Grapice 0:6 Sokół Kuleszewo zobacz ›
18  2017-04-23 Karol II Pęplino 1:0 Unison Machowino zobacz ›
18  2017-04-22 Słupia Charnowo Pauza 17:00
18  2017-04-22 SSPN Malczkowo 2:1 Błękitni Motarzyno zobacz ›
18  2017-04-22 TS Pomorze Potęgowo 1:3 D±b Kusowo zobacz ›
18  2017-04-22 Szansa Siemianice 1:2 KS Zaleskie zobacz ›
17  2017-05-03 Victoria Słupsk 1:0 KS Zaleskie zobacz ›
17  2017-04-15 Sokół Kuleszewo 4:1 Szansa Siemianice zobacz ›
17  2017-04-15 D±b Kusowo 3:1 Słupia Charnowo zobacz ›
17  2017-04-15 Błękitni Motarzyno 7:3 Karol II Pęplino zobacz ›
17  2017-04-12 Unison Machowino 3:0 Grab Grapice zobacz ›
17  2017-04-12 Smoki Podole Małe 1:7 TS Pomorze Potęgowo zobacz ›
17  Pauza SSPN Malczkowo 17:00
16  2017-04-09 Słupia Charnowo 2:3 Smoki Podole Małe zobacz ›
16  2017-04-09 TS Pomorze Potęgowo 3:1 KS Zaleskie zobacz ›
16  2017-04-09 Victoria Słupsk 5:2 Sokół Kuleszewo zobacz ›
16  2017-04-09 Karol II Pęplino 7:1 Grab Grapice zobacz ›
16  2017-04-08 Błękitni Motarzyno Pauza 17:00
16  2017-04-08 SSPN Malczkowo 1:2 D±b Kusowo zobacz ›
16  2017-04-08 Szansa Siemianice 2:2 Unison Machowino zobacz ›
15  2017-04-02 Grab Grapice 0:1 Szansa Siemianice zobacz ›
15  2017-04-02 Unison Machowino 4:2 Victoria Słupsk zobacz ›
15  2017-04-02 Sokół Kuleszewo 1:3 TS Pomorze Potęgowo zobacz ›
15  2017-04-02 KS Zaleskie 2:0 Słupia Charnowo zobacz ›
15  2017-04-02 Smoki Podole Małe 0:4 SSPN Malczkowo zobacz ›
15  2017-04-01 D±b Kusowo 5:1 Błękitni Motarzyno zobacz ›
15  Pauza Karol II Pęplino 17:00
14  2017-03-26 Błękitni Motarzyno 4:0 Smoki Podole Małe zobacz ›
14  2017-03-26 SSPN Malczkowo 2:0 KS Zaleskie zobacz ›
14  2017-03-26 Słupia Charnowo 2:1 Sokół Kuleszewo zobacz ›
14  2017-03-26 Victoria Słupsk 5:1 Grab Grapice zobacz ›
14  2017-03-26 Karol II Pęplino 0:2 Szansa Siemianice zobacz ›
14  2017-03-25 TS Pomorze Potęgowo 4:2 Unison Machowino zobacz ›
14  D±b Kusowo Pauza 17:00
13  2016-11-20 Smoki Podole Małe Pauza 17:00
13  2016-11-20 Victoria Słupsk 1:2 Szansa Siemianice zobacz ›
13  2016-11-20 Słupia Charnowo 0:4 Unison Machowino zobacz ›
13  2016-11-20 SSPN Malczkowo 0:1 Sokół Kuleszewo zobacz ›
13  2016-11-20 Błękitni Motarzyno 3:1 KS Zaleskie zobacz ›
13  2016-11-20 D±b Kusowo 3:0 Karol II Pęplino zobacz ›
13  2016-11-19 TS Pomorze Potęgowo 5:2 Grab Grapice zobacz ›
12  2016-11-13 KS Zaleskie Pauza 13:00
12  2016-11-13 Smoki Podole Małe 2:2 D±b Kusowo zobacz ›
12  2016-11-13 Unison Machowino 3:0 SSPN Malczkowo zobacz ›
12  2016-11-13 Grab Grapice 2:2 Słupia Charnowo zobacz ›
12  2016-11-13 Szansa Siemianice 1:3 TS Pomorze Potęgowo zobacz ›
12  2016-11-12 Sokół Kuleszewo 2:1 Błękitni Motarzyno zobacz ›
12  2016-11-11 Victoria Słupsk 0:0 Karol II Pęplino zobacz ›
11  2016-11-06 Słupia Charnowo 1:5 Szansa Siemianice zobacz ›
11  2016-11-06 SSPN Malczkowo 6:0 Grab Grapice zobacz ›
11  2016-11-06 Błękitni Motarzyno 3:0 Unison Machowino zobacz ›
11  2016-11-06 D±b Kusowo 4:2 KS Zaleskie zobacz ›
11  2016-11-06 Smoki Podole Małe 2:1 Karol II Pęplino zobacz ›
11  2016-11-05 Sokół Kuleszewo Pauza 17:00
11  2016-11-05 TS Pomorze Potęgowo 8:0 Victoria Słupsk zobacz ›
10  2016-10-30 KS Zaleskie 4:1 Smoki Podole Małe zobacz ›
10  2016-10-30 Grab Grapice 1:3 Błękitni Motarzyno zobacz ›
10  2016-10-30 Szansa Siemianice 3:1 SSPN Malczkowo zobacz ›
10  2016-10-30 Victoria Słupsk 0:4 Słupia Charnowo zobacz ›
10  2016-10-29 Unison Machowino Pauza 17:00
10  2016-10-29 Sokół Kuleszewo 1:1 D±b Kusowo zobacz ›
10  2016-10-29 Karol II Pęplino 4:3 TS Pomorze Potęgowo zobacz ›
2016-10-23 Słupia Charnowo 3:3 TS Pomorze Potęgowo zobacz ›
2016-10-23 Błękitni Motarzyno 3:0 Szansa Siemianice zobacz ›
2016-10-23 D±b Kusowo 2:0 Unison Machowino zobacz ›
2016-10-23 Smoki Podole Małe 1:1 Sokół Kuleszewo zobacz ›
2016-10-23 KS Zaleskie 2:3 Karol II Pęplino zobacz ›
2016-10-22 Grab Grapice Pauza 17:00
2016-10-22 SSPN Malczkowo 6:0 Victoria Słupsk zobacz ›
2016-10-16 Unison Machowino 4:0 Smoki Podole Małe zobacz ›
2016-10-16 Grab Grapice 0:1 D±b Kusowo zobacz ›
2016-10-16 Victoria Słupsk 4:4 Błękitni Motarzyno zobacz ›
2016-10-15 Pauza Szansa Siemianice 17:00
2016-10-15 Sokół Kuleszewo 2:1 KS Zaleskie zobacz ›
2016-10-15 TS Pomorze Potęgowo 2:2 SSPN Malczkowo zobacz ›
2016-10-15 Karol II Pęplino 0:3 Słupia Charnowo zobacz ›
2016-10-09 Błękitni Motarzyno 0:3 TS Pomorze Potęgowo zobacz ›
2016-10-09 D±b Kusowo 6:0 Szansa Siemianice zobacz ›
2016-10-09 Smoki Podole Małe 5:1 Grab Grapice zobacz ›
2016-10-09 KS Zaleskie 0:3 Unison Machowino zobacz ›
2016-10-08 SSPN Malczkowo 1:2 Słupia Charnowo zobacz ›
2016-10-08 Sokół Kuleszewo 2:0 Karol II Pęplino zobacz ›
Pauza Victoria Słupsk 17:00
2016-10-02 TS Pomorze Potęgowo Pauza 17:00
2016-10-02 Unison Machowino 1:0 Sokół Kuleszewo zobacz ›
2016-10-02 Grab Grapice 2:0 KS Zaleskie zobacz ›
2016-10-02 Szansa Siemianice 1:2 Smoki Podole Małe zobacz ›
2016-10-02 Victoria Słupsk 0:3 D±b Kusowo zobacz ›
2016-10-02 Słupia Charnowo 3:2 Błękitni Motarzyno zobacz ›
2016-10-02 Karol II Pęplino 7:2 SSPN Malczkowo zobacz ›
2016-09-25 Słupia Charnowo Pauza 17:00
2016-09-25 Błękitni Motarzyno 3:2 SSPN Malczkowo zobacz ›
2016-09-25 Smoki Podole Małe 2:0 Victoria Słupsk zobacz ›
2016-09-25 KS Zaleskie 3:1 Szansa Siemianice zobacz ›
2016-09-25 Unison Machowino 2:0 Karol II Pęplino zobacz ›
2016-09-24 D±b Kusowo 0:3 TS Pomorze Potęgowo zobacz ›
2016-09-24 Sokół Kuleszewo 4:2 Grab Grapice zobacz ›
2016-09-18 Grab Grapice 2:1 Unison Machowino zobacz ›
2016-09-18 Szansa Siemianice 1:4 Sokół Kuleszewo zobacz ›
2016-09-18 KS Zaleskie 5:1 Victoria Słupsk zobacz ›
2016-09-18 Słupia Charnowo 1:1 D±b Kusowo zobacz ›
2016-09-17 TS Pomorze Potęgowo 4:2 Smoki Podole Małe zobacz ›
2016-09-17 Karol II Pęplino 3:2 Błękitni Motarzyno zobacz ›
SSPN Malczkowo Pauza 17:00
2016-09-11 Błękitni Motarzyno Pauza 17:00
2016-09-11 Smoki Podole Małe 2:3 Słupia Charnowo zobacz ›
2016-09-11 KS Zaleskie 1:0 TS Pomorze Potęgowo zobacz ›
2016-09-11 Unison Machowino 2:0 Szansa Siemianice zobacz ›
2016-09-11 Grab Grapice 2:0 Karol II Pęplino zobacz ›
2016-09-10 D±b Kusowo 0:4 SSPN Malczkowo zobacz ›
2016-09-10 Sokół Kuleszewo 4:1 Victoria Słupsk zobacz ›
2016-09-03 Szansa Siemianice 0:0 Grab Grapice zobacz ›
2016-09-03 Victoria Słupsk 0:8 Unison Machowino zobacz ›
2016-09-03 TS Pomorze Potęgowo 1:1 Sokół Kuleszewo zobacz ›
2016-09-03 Słupia Charnowo 2:1 KS Zaleskie zobacz ›
2016-09-03 SSPN Malczkowo 1:2 Smoki Podole Małe zobacz ›
2016-09-03 Błękitni Motarzyno 0:1 D±b Kusowo zobacz ›
2016-09-03 Karol II Pęplino Pauza 17:00
2016-08-28 Unison Machowino 1:1 TS Pomorze Potęgowo zobacz ›
2016-08-27 D±b Kusowo Pauza 17:00
2016-08-27 Smoki Podole Małe 3:1 Błękitni Motarzyno zobacz ›
2016-08-27 KS Zaleskie 2:2 SSPN Malczkowo zobacz ›
2016-08-27 Sokół Kuleszewo 3:0 Słupia Charnowo zobacz ›
2016-08-27 Grab Grapice 0:1 Victoria Słupsk zobacz ›
2016-08-27 Szansa Siemianice 1:1 Karol II Pęplino zobacz ›

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Grab GrapiceTS Pomorze Potęgowo
Grab Grapice 0:3 TS Pomorze Potęgowo
2017-06-18, 15:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 27

Najnowsza galeria

I Turniej Letni
Ładowanie...

Losowa galeria

V liga Słupsk Karol Pęplino- Pomorze Potęgowo 0:2
Ładowanie...

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. adasiek513 150
2. kibic118 137
3. kowal1262 134
4. honda82 95
5. kodzio1 67
6. Stogie7 56
7. Camiraj 55
8. Piket... 34
9. barbiatko3 28
10. FotoGol 1

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 go¶ć

dzisiaj: 203, wczoraj: 223
ogółem: 2 310 887

statystyki szczegółowe

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Zegar