Towarzystwo Sportowe Pomorze Potęgowo - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Błękitni Główczyce 6:3 Rowokół Smołdzino
Słupia Kobylnica Zenit Redkowice
Wybrzeże Objazda 1:1 Polonez Bobrowniki
Garbarnia Kępice 10:1 Sokół Kuleszewo
KS Damnica 1:1 Sokół Szczypkowice
Koral Maszewo 3:2 Granit Kończewo
Barton Barcino 3:4 Pomorze Potęgowo

Wyszukiwarka

A-Klasa NO10. PL 2017/18


  

 

 

 

 

 

Zczuba.tv

Sport.pl

Statystyki drużyny

 

Strzelcy wg drużyn

33 - Henryk Patyk (Pomorze Potęgowo)

29 - Daniel Sitarczyk (Sparta Sycewice)

26 - Mariusz Feretycki (Echo Biesowice)

25 - Robert Meyer (Iskra Dretyń)

23 - Radosław Sulima (Pogoń Lębork)

22 - Piotr Kwidziński (Chrobry Charbrowo)

20 - Krzysztof Pijanowski (Jantar Ustka)

17 - Piotr Jadłowski (Granit Kończewo), Paweł Priemut (Dąb Kusowo)

16 - Paweł Chałubiński (Sparta Sycewice)

15 - Damian Mielewczyk (Pogoń Lębork)

14 - Dariusz Jadłowski (Granit Kończewo)

13 - Łukasz Czarnowski (Piast Człuchów), Sławomir Kass (Dąb Kusowo)

12 - Tomasz Frącek (Leśnik Cewice)

11 - Paweł Dorawa (Echo Biesowice), Marcin Lewicki (Koral Dębnica), Karol Petrus (Karol Pęplino), Tomasz Szada-Borzyszkowski (Iskra Dretyń)

10 - Krzysztof Bednarek (Koral Dębnica), Leszek Hładuniuk (Sparta Sycewice), Patryk Małecki (Pogoń Lębork), Radosław Raniowski (Myśliwiec Tuchomie), Daniel Sieprawski (Kaszubia Studzienice)

9 - Maciej Buławski (Granit Kończewo), Jarosław Górczyński (Karol Pęplino), Marcin Luliński (Granit Kończewo)

8 - Leszek Brzeziański (Iskra Dretyń), Kamil Bulwan (Koral Dębnica), Zbigniew Cyzman (Koral Dębnica), Damian Gałka (Pomorze Potęgowo), Michał Kaszuba (Jantar Ustka), Damian Litwiniuk (MKS Debrzno), Tomasz Tkaczenko (Pogoń Lębork), Krzysztof Wasilewski (Echo Biesowice)

7 - Daniel Baliński (Myśliwiec Tuchomie), Marcin Drzazgowski (Chrobry Charbrowo), Wojciech Kublik (Pomorze Potęgowo), Tymoteusz Małecki (Pogoń Lębork), Sebastian Stalka (Piast Człuchów), Ariel Sudół (Sparta Sycewice), Marcin Tomaszewski (Jantar Ustka), Bartłomiej Wójcik (Piast Człuchów), Daniel Ziembiński (Karol Pęplino)

6 - Krzysztof Borowiec (Sparta Sycewice), Piotr Dowksza (Piast Człuchów), Miłosz Kania (Dąb Kusowo), Mirosław Kisełyczka (MKS Debrzno), Tomasz Krzyżanowski (Chrobry Charbrowo), Damian Mikołajczyk (Pomorze Potęgowo), Bartosz Nartowski (Piast Człuchów), Michał Oświęcimski (Leśnik Cewice), Adrian Stańczyk (Karol Pęplino), Grzegorz Żurowski (Dąb Kusowo)

5 - Grzegorz Dowksza (Koral Dębnica), Eliasz Iwosa (Pogoń Lębork), Tomasz Kijek (Pogoń Lębork), Robert Michalski (Koral Dębnica), Maciej Szultk (Myśliwiec Tuchomie), Rafał Tarczyluk (MKS Debrzno), Piotr Tomaszewicz (Karol Pęplino), Rafał Wasiak (Sparta Sycewice), Radosław Wójtowicz (MKS Debrzno), Kamil Zeszutek (Echo Biesowice)

4 - Kamil Gapski (Pomorze Potęgowo), Adam Gołąb (Karol Pęplino), Rafał Hajok (Chrobry Charbrowo), Karol Kiełtyka (Chrobry Charbrowo), Mariusz Łangowski (Koral Dębnica), Łukasz Mazurek (Iskra Dretyń), Marek Mosór (Leśnik Cewice), Arkadiusz Nartowski (Piast Człuchów), Kamil Oleszczuk (Pomorze Potęgowo), Artur Rosiński (Pogoń Lębork), Mariusz Stefaniak (Chrobry Charbrowo), Leszek Urzykowski (Jantar Ustka), Łukasz Wieczorek (Koral Dębnica), Wojciech Wiese (Myśliwiec Tuchomie)

3 - Miłosz Augustynowicz (Kaszubia Studzienice), Radosław Budniak (Pomorze Potęgowo), Tomasz Chałubiński (Sparta Sycewice), Adrian Ciemiński (Iskra Dretyń), Przemysław Goleniewski (Granit Kończewo), Grzegorz Górski (Pogoń Lębork), Sebastian Jabłoński (Leśnik Cewice), Michał Kratkowski (Dąb Kusowo), Krzysztof Kreft (Kaszubia Studzienice), Marcin Krzyżanowski (Chrobry Charbrowo), Wojciech Kunda (Iskra Dretyń), Łukasz Łapigrowski (Pogoń Lębork), Piotr Mrosk (Leśnik Cewice), Marcin Ogórek (Sparta Sycewice), Tomek Ostrowski (Kaszubia Studzienice), Zenon Owczarek (Granit Kończewo), Radosław Piotrowski (Chrobry Charbrowo), Łukasz Początko (Echo Biesowice), Maciej Przyszlak (Piast Człuchów), Łukasz Sabisz (Myśliwiec Tuchomie), Robert Szczepański (Pomorze Potęgowo), Marek Wasiak (Sparta Sycewice), Łukasz Wojciechowski (Kaszubia Studzienice), Rafał Żukowski (Iskra Dretyń)

2 - Wojciech Babiński (Kaszubia Studzienice), Bartosz Białek (Sparta Sycewice), Grzegorz Bojarski (Leśnik Cewice), Łukasz Jażdżewski (MKS Debrzno), Dominik Kaczmarek (Pomorze Potęgowo), Kamil Kałdowski (Piast Człuchów), Mariusz Kaźmierczak (Piast Człuchów), Krzysztof Kiełpiński (Kaszubia Studzienice), Łukasz Kołodziejski (Pogoń Lębork), Adrian Krzyżanowski (Chrobry Charbrowo), Damian Kulas (Myśliwiec Tuchomie), Sebastian Kurdziel (Pogoń Lębork), Dawid Litwiński (Kaszubia Studzienice), Robert Łapigrowski (Leśnik Cewice), Michał Makurat (Karol Pęplino), Dominik Maniszewski (Jantar Ustka), Kacper Markowski (Chrobry Charbrowo), Piotr Mudyń (Kaszubia Studzienice), Sylwester Nylec (MKS Debrzno), Piotr Papierowski (Koral Dębnica), Piotr Pawłowski (Myśliwiec Tuchomie), Damian Petrus (Karol Pęplino), Piotr Piszko (Jantar Ustka), Adrian Solczak (Karol Pęplino), Łukasz Stolarski (Granit Kończewo), Maciej Świadek (Piast Człuchów), Patryk Świątczak (Dąb Kusowo), Paweł Trzeciński (Myśliwiec Tuchomie), Robert Ulanowski (Pomorze Potęgowo), Bartosz Urbaniak (Piast Człuchów), Rafał Wasilewski (Echo Biesowice), Ryszard Zasuwa (Koral Dębnica), Krzysztof Żmuda-Trzebiatowski (Myśliwiec Tuchomie)

1 - Zbigniew Bednarczyk (Piast Człuchów), Marek Bibliw (Leśnik Cewice), Wojciech Bilicki (Piast Człuchów), Bartosz Brodzki (Dąb Kusowo), Michał Chirk (Kaszubia Studzienice), Jarosław Cudziło (Granit Kończewo), Krzysztof Dudzic (MKS Debrzno), Adam Dułak (Kaszubia Studzienice), Mirosław Gański (Kaszubia Studzienice), Marcin Gnat (Iskra Dretyń), Grzegorz Gruszczyński (Sparta Sycewice), Piotr Grzechnik (MKS Debrzno), Rafał Guźlecki (Dąb Kusowo), Tomasz Gwóźdź (Iskra Dretyń), Dawid Hryniewicz (Kaszubia Studzienice), Przemysław Iwański (Jantar Ustka), Jarosław Janczak (Koral Dębnica), Rafał Jaskólski (Jantar Ustka), Michał Jastrzębski (Iskra Dretyń), Piotr Kamiński (Granit Kończewo), Robert Kąkol (Chrobry Charbrowo), Patryk Kitowski (Iskra Dretyń), Kacper Kłączyński (Iskra Dretyń), Witold Kobiella (Kaszubia Studzienice), Mariusz Koch (Myśliwiec Tuchomie), Mateusz Komenda (MKS Debrzno), Jakub Kotas (Echo Biesowice), Szymon Kozera (Pomorze Potęgowo), Dariusz Kozub (Pomorze Potęgowo), Łukasz Kroll (Kaszubia Studzienice), Przemysław Kuczyński (Echo Biesowice), Jarosław Luliński (Granit Kończewo), Tomasz Łukaszuk (Piast Człuchów), Daniel Malek (Pogoń Lębork), Grzegorz Malinowski (Jantar Ustka), Krzysztof Marcholewski (Kaszubia Studzienice), Daniel Mazurek (Iskra Dretyń), Mariusz Mianowski (Leśnik Cewice), Adam Mielewczyk (Leśnik Cewice), Maciej Mosór (Leśnik Cewice), Artur Mrosk (Leśnik Cewice), Mariusz Mrożek (Koral Dębnica), Ireneusz Nowak (MKS Debrzno), Radosław Ochnio (Jantar Ustka), Maciej Oczujda (Jantar Ustka), Marcin Opuchlik (Jantar Ustka), Artur Pilarski (Echo Biesowice), Dariusz Pluto-Prondzinski (Kaszubia Studzienice), Arkadiusz Próchnicki (Jantar Ustka), Jan Przybylski (Iskra Dretyń), Marcin Rzeszutko (Dąb Kusowo), Sławomir Sabina (Jantar Ustka), Dariusz Siwiec (Granit Kończewo), Michał Stawikowski (Pogoń Lębork), Mateusz Szingir (Karol Pęplino), Mateusz Świątek (Granit Kończewo), Andrzej Taras (MKS Debrzno), Sebastian Tęcza (Jantar Ustka), Piotr Tojza (MKS Debrzno), Łukasz Ulanowski (Pomorze Potęgowo), Dawid Wachnik (Koral Dębnica), Adrian Węckowicz (Sparta Sycewice), Paweł Władyczak (MKS Debrzno), Łukasz Woźniak (Kaszubia Studzienice), Rafał Wróblewski II (Myśliwiec Tuchomie), Dariusz Zabrocki (Piast Człuchów), Marcin Żukowski (Koral Dębnica)

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Barton BarcinoPomorze Potęgowo
Barton Barcino 3:4 Pomorze Potęgowo
2017-11-12, 11:00:00
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Najnowsza galeria

Oldboys Potęgowo - Łupawa 2017
Ładowanie...

Losowa galeria

Pomorze - Cartusia
Ładowanie...

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. adasiek513 150
2. kibic118 137
3. kowal1262 134
4. honda82 95
5. kodzio1 67
6. Stogie7 56
7. Camiraj 55
8. Piket... 34
9. barbiatko3 28
10. FotoGol 1

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 210, wczoraj: 225
ogółem: 2 347 779

statystyki szczegółowe

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Zegar