Sport.pl

Aktualności

OLDBOYS Potęgowo: Poprzeczka coraz wyżej!!!

• autor: MŁOdY, 2011-09-11 23:34

Oldboys Potęgowo- Oldboys Gryf Słupsk I-liga 3-7. Wynik hokejowy, ale sytuacji do zdobycia bramki bez liku!!!

mały opis w rozwinięciu.....

Uwaga!!! Dziś tj.13.09. 2011r.(wtorek) spotykamy się o godz.17.00 na stadionie przy ul. Kościuszki 5.

Pierwsze minuty to wzajemne badanie sił. Goście zaczęli atakować bramkę Potęgowa, ale nie potrafili wykorzystać kilku stu procentowych sytuacji.Ten fakt podniósł Potęgowo na duchu i wyszliśmy na prowadzenie kontrując przeciwnika.Bramkę strzelił Paweł Wiktorzak lobując bramkarza. Goście zostali rozjuszeni, a Potęgowo zaczęło dopuszczać do coraz groźniejszych sytuacji pod swoją bramką, które przyniosły im trzy bramki.Praktycznie koniec I połowy i do szatni strzela Andzrzej Mikołajczyk. strzał jest godny odnotowania, bo z ok. 45 m pokonuje bramkarza gości i mamy bramkę kontaktową 2-3.

Drugą połowę zaczęliśmy od mocnego uderzenia, bo na 3-3 po dośrodkowaniu znowu na listę strzelców wpisuje się Andzrzej Mikołajczyk. Niestety, chwię później  goście obejmują prowadzenie po błędzie defensywy i złym ustawieniu bramkarza. Dalej to już dominacja gości, którzy podnieśli swoje prowadzenie. Było by znacznie gorzej, ale goście próbowali wjechać z piłką do bramki co uniemożliwił to kiper i nasza obrona. Była jeszcze sytuacja 100% Andzeja Mikołajczyka, aby odrobić straty, niestety  trafił w bramkarza.

Wartym odnotowania jest fakt, że mieliśmy jeszcze rzut karny. Do piłki podszedł nasz Prezes, ale okazał się bardzo gościnny i posłał piłkę nad bramką. Trzeba zaznaczyć, że w drużynie gości wystąpiło trzech zawodników dużo młodszych jak na wiek OLDBOYA. Z perspektywy całego meczu zwycięstwo gosci całkowicie zasłużone, a gra naszych zawodników coraz lepsza. Dziękujemy za mecz  i spotkanie, bo nie wynik najważniejszy!!!! DO ZOBACZENIA!!!