Ostatnia kolejka 22 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
A-klasa » Słupsk I | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Na inaugurację III ligi Pomorze Potęgowo zmierzy się z rezerwami Pogoni Szczecin grającymi na szczeblu ekstraklasy. Rozpoczęcie sezonu zaplanowano na 10-11 sierpnia 2013 r.
Cały terminarz w rozwinięciu...
Kolejka 1 - 10-11 sierpnia
Drawa Drawsko Pomorskie - Energetyk Gryfino
Arka II Gdynia - Gwardia Koszalin
Leśnik/Rossa Manowo - Chemik Police
Pomorze Potęgowo - Pogoń II Szczecin
Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Gdynia
Kaszubia Kościerzyna - Koral Dębnica
Polonia Gdańsk - Lechia II Gdańsk
Bałtyk Koszalin - Cartusia Kartuzy
Kolejka 2 - 15 sierpnia
Energetyk Gryfino - Cartusia Kartuzy
Lechia II Gdańsk - Bałtyk Koszalin
Koral Dębnica - Polonia Gdańsk
Bałtyk Gdynia - Kaszubia Kościerzyna
Pogoń II Szczecin - Kotwica Kołobrzeg
Chemik Police - Pomorze Potęgowo
Gwardia Koszalin - Leśnik/Rossa Manowo
Drawa Drawsko Pomorskie - Arka II Gdynia
Kolejka 3 - 17-18 sierpnia
Arka II Gdynia - Energetyk Gryfino
Leśnik/Rossa Manowo - Drawa Drawsko Pomorskie
Pomorze Potęgowo - Gwardia Koszalin
Kotwica Kołobrzeg - Chemik Police
Kaszubia Kościerzyna - Pogoń II Szczecin
Polonia Gdańsk - Bałtyk Gdynia
Bałtyk Koszalin - Koral Dębnica
Cartusia Kartuzy - Lechia II Gdańsk
Kolejka 4 - 24-25 sierpnia
Energetyk Gryfino - Lechia II Gdańsk
Koral Dębnica - Cartusia Kartuzy
Bałtyk Gdynia - Bałtyk Koszalin
Pogoń II Szczecin - Polonia Gdańsk
Chemik Police - Kaszubia Kościerzyna
Gwardia Koszalin - Kotwica Kołobrzeg
Drawa Drawsko Pomorskie - Pomorze Potęgowo
Arka II Gdynia - Leśnik/Rossa Manowo
Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września
Leśnik/Rossa Manowo - Energetyk Gryfino
Pomorze Potęgowo - Arka II Gdynia
Kotwica Kołobrzeg - Drawa Drawsko Pomorskie
Kaszubia Kościerzyna - Gwardia Koszalin
Polonia Gdańsk - Chemik Police
Bałtyk Koszalin - Pogoń II Szczecin
Cartusia Kartuzy - Bałtyk Gdynia
Lechia II Gdańsk - Koral Dębnica
Kolejka 6 - 7-8 września
Energetyk Gryfino - Koral Dębnica
Bałtyk Gdynia - Lechia II Gdańsk
Pogoń II Szczecin - Cartusia Kartuzy
Chemik Police - Bałtyk Koszalin
Gwardia Koszalin - Polonia Gdańsk
Drawa Drawsko Pomorskie - Kaszubia Kościerzyna
Arka II Gdynia - Kotwica Kołobrzeg
Leśnik/Rossa Manowo - Pomorze Potęgowo
Kolejka 7 - 14-15 września
Pomorze Potęgowo - Energetyk Gryfino
Kotwica Kołobrzeg - Leśnik/Rossa Manowo
Kaszubia Kościerzyna - Arka II Gdynia
Polonia Gdańsk - Drawa Drawsko Pomorskie
Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin
Cartusia Kartuzy - Chemik Police
Lechia II Gdańsk - Pogoń II Szczecin
Koral Dębnica - Bałtyk Gdynia
Kolejka 8 - 21-22 września
Energetyk Gryfino - Bałtyk Gdynia
Pogoń II Szczecin - Koral Dębnica
Chemik Police - Lechia II Gdańsk
Gwardia Koszalin - Cartusia Kartuzy
Drawa Drawsko Pomorskie - Bałtyk Koszalin
Arka II Gdynia - Polonia Gdańsk
Leśnik/Rossa Manowo - Kaszubia Kościerzyna
Pomorze Potęgowo - Kotwica Kołobrzeg
Kolejka 9 - 28-29 września
Kotwica Kołobrzeg - Energetyk Gryfino
Kaszubia Kościerzyna - Pomorze Potęgowo
Polonia Gdańsk - Leśnik/Rossa Manowo
Bałtyk Koszalin - Arka II Gdynia
Cartusia Kartuzy - Drawa Drawsko Pomorskie
Lechia II Gdańsk - Gwardia Koszalin
Koral Dębnica - Chemik Police
Bałtyk Gdynia - Pogoń II Szczecin
Kolejka 10 - 5-6 października
Energetyk Gryfino - Pogoń II Szczecin
Chemik Police - Bałtyk Gdynia
Gwardia Koszalin - Koral Dębnica
Drawa Drawsko Pomorskie - Lechia II Gdańsk
Arka II Gdynia - Cartusia Kartuzy
Leśnik/Rossa Manowo - Bałtyk Koszalin
Pomorze Potęgowo - Polonia Gdańsk
Kotwica Kołobrzeg - Kaszubia Kościerzyna
Kolejka 11 - 12-13 października
Kaszubia Kościerzyna - Energetyk Gryfino
Polonia Gdańsk - Kotwica Kołobrzeg
Bałtyk Koszalin - Pomorze Potęgowo
Cartusia Kartuzy - Leśnik/Rossa Manowo
Lechia II Gdańsk - Arka II Gdynia
Koral Dębnica - Drawa Drawsko Pomorskie
Bałtyk Gdynia - Gwardia Koszalin
Pogoń II Szczecin - Chemik Police
Kolejka 12 - 19-20 października
Energetyk Gryfino - Chemik Police
Gwardia Koszalin - Pogoń II Szczecin
Drawa Drawsko Pomorskie - Bałtyk Gdynia
Arka II Gdynia - Koral Dębnica
Leśnik/Rossa Manowo - Lechia II Gdańsk
Pomorze Potęgowo - Cartusia Kartuzy
Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin
Kaszubia Kościerzyna - Polonia Gdańsk
Kolejka 13 - 26-27 października
Polonia Gdańsk - Energetyk Gryfino
Bałtyk Koszalin - Kaszubia Kościerzyna
Cartusia Kartuzy - Kotwica Kołobrzeg
Lechia II Gdańsk - Pomorze Potęgowo
Koral Dębnica - Leśnik/Rossa Manowo
Bałtyk Gdynia - Arka II Gdynia
Pogoń II Szczecin - Drawa Drawsko Pomorskie
Chemik Police - Gwardia Koszalin
Kolejka 14 - 2-3 listopada
Energetyk Gryfino - Gwardia Koszalin
Drawa Drawsko Pomorskie - Chemik Police
Arka II Gdynia - Pogoń II Szczecin
Leśnik/Rossa Manowo - Bałtyk Gdynia
Pomorze Potęgowo - Koral Dębnica
Kotwica Kołobrzeg - Lechia II Gdańsk
Kaszubia Kościerzyna - Cartusia Kartuzy
Polonia Gdańsk - Bałtyk Koszalin
Kolejka 15 - 9-10 listopada
Bałtyk Koszalin - Energetyk Gryfino
Cartusia Kartuzy - Polonia Gdańsk
Lechia II Gdańsk - Kaszubia Kościerzyna
Koral Dębnica - Kotwica Kołobrzeg
Bałtyk Gdynia - Pomorze Potęgowo
Pogoń II Szczecin - Leśnik/Rossa Manowo
Chemik Police - Arka II Gdynia
Gwardia Koszalin - Drawa Drawsko Pomorskie
Pomorze Potęgowo | 5:1 | KS Włynkówko |
2023-04-01, 17:00:00 |
||
Najbliższa kolejka 23 |
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|
Brak aktywnych ankiet. |
dzisiaj: 622, wczoraj: 531
ogółem: 3 622 571
statystyki szczegółowe
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.