Ostatnia kolejka 22 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
A-klasa » Słupsk I | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Pomorze II (V-liga) swoje rozgrywki rozpocznie w czwartek 15 sierpnia 2013 r. z Diamentem Trzebielino. Mecz odbędzie się w Potęgowie przy ul Kościuszki.
Terminarz spotkań w rozwinięciu...
Terminarz rozgrywek ligi: SŁUPSKA KLASA OKRĘGOWA
RUNDA I
Kolejka: 1 w dniach 15-08-2013 - czwartek
1 | Pomorze II Potęgowo | - Diament Trzebielino | ||||
2 | Kaszubia Studzienice | - Koral II Dębnica | ||||
3 | Jantar Ustka | - KS Damnica | ||||
4 | Stal Jezierzyce | - Skotawia Dębnica Kaszubska | ||||
5 | Czarni Czarne | - Start Miastko | ||||
6 | SwePol Link Bruskowo W. | - Rowokół Smołdzino | ||||
7 | MKS Debrzno | - Prime Food Brda Przechlewo | ||||
8 | Czarna Dąbrówka | - Karol Pęplino |
Kolejka: 2 w dniach 18-08-2013- niedziela
9 | Diament Trzebielino | - Karol Pęplino | ||||
10 | Prime Food Brda Przechlewo | - Czarna Dąbrówka | ||||
11 | Rowokół Smołdzino | - MKS Debrzno | ||||
12 | Start Miastko | - SwePol Link Bruskowo W. | ||||
13 | Skotawia Dębnica Kaszubska | - Czarni Czarne | ||||
14 | KS Damnica | - Stal Jezierzyce | ||||
15 | Koral II Dębnica | - Jantar Ustka | ||||
16 | Pomorze II Potęgowo | - Kaszubia Studzienice |
Kolejka: 3 w dniach 24-08-2013/25-08-2013
17 | Kaszubia Studzienice | - Diament Trzebielino | ||||
18 | Jantar Ustka | - Pomorze II Potęgowo | ||||
19 | Stal Jezierzyce | - Koral II Dębnica | ||||
20 | Czarni Czarne | - KS Damnica | ||||
21 | SwePol Link Bruskowo W. | - Skotawia Dębnica Kaszubska | ||||
22 | MKS Debrzno | - Start Miastko | ||||
23 | Czarna Dąbrówka | - Rowokół Smołdzino | ||||
24 | Karol Pęplino | - Prime Food Brda Przechlewo |
Kolejka: 4 w dniach 31-08-2013/01-09-2013
25 | Diament Trzebielino | - Prime Food Brda Przechlewo | ||||
26 | Rowokół Smołdzino | - Karol Pęplino | ||||
27 | Start Miastko | - Czarna Dąbrówka | ||||
28 | Skotawia Dębnica Kaszubska | - MKS Debrzno | ||||
29 | KS Damnica | - SwePol Link Bruskowo W. | ||||
30 | Koral II Dębnica | - Czarni Czarne | ||||
31 | Pomorze II Potęgowo | - Stal Jezierzyce | ||||
32 | Kaszubia Studzienice | - Jantar Ustka |
Kolejka: 5 w dniach 07-09-2013/08-09-2013
33 | Jantar Ustka | - Diament Trzebielino | ||||
34 | Stal Jezierzyce | - Kaszubia Studzienice | ||||
35 | Czarni Czarne | - Pomorze II Potęgowo | ||||
36 | SwePol Link Bruskowo W. | - Koral II Dębnica | ||||
37 | MKS Debrzno | - KS Damnica | ||||
38 | Czarna Dąbrówka | - Skotawia Dębnica Kaszubska | ||||
39 | Karol Pęplino | - Start Miastko | ||||
40 | Prime Food Brda Przechlewo | - Rowokół Smołdzino |
Kolejka: 6 w dniach 14-09-2013/15-09-2013
41 | Diament Trzebielino | - Rowokół Smołdzino | ||||
42 | Start Miastko | - Prime Food Brda Przechlewo | ||||
43 | Skotawia Dębnica Kaszubska | - Karol Pęplino | ||||
44 | KS Damnica | - Czarna Dąbrówka | ||||
45 | Koral II Dębnica | - MKS Debrzno | ||||
46 | Pomorze II Potęgowo | - SwePol Link Bruskowo W. | ||||
47 | Kaszubia Studzienice | - Czarni Czarne | ||||
48 | Jantar Ustka | - Stal Jezierzyce |
Kolejka: 7 w dniach 21-09-2013/22-09-2013
49 | Stal Jezierzyce | - Diament Trzebielino | ||||
50 | Czarni Czarne | - Jantar Ustka | ||||
51 | SwePol Link Bruskowo W. | - Kaszubia Studzienice | ||||
52 | MKS Debrzno | - Pomorze II Potęgowo | ||||
53 | Czarna Dąbrówka | - Koral II Dębnica | ||||
54 | Karol Pęplino | - KS Damnica | ||||
55 | Prime Food Brda Przechlewo | - Skotawia Dębnica Kaszubska | ||||
56 | Rowokół Smołdzino | - Start Miastko |
Kolejka: 8 w dniach 28-09-2013/29-09-2013
57 | Diament Trzebielino | - Start Miastko | ||||
58 | Skotawia Dębnica Kaszubska | - Rowokół Smołdzino | ||||
59 | KS Damnica | - Prime Food Brda Przechlewo | ||||
60 | Koral II Dębnica | - Karol Pęplino | ||||
61 | Pomorze II Potęgowo | - Czarna Dąbrówka | ||||
62 | Kaszubia Studzienice | - MKS Debrzno | ||||
63 | Jantar Ustka | - SwePol Link Bruskowo W. | ||||
64 | Stal Jezierzyce | - Czarni Czarne |
Kolejka: 9 w dniach 05-10-2013/06-10-2013
65 | Czarni Czarne | - Diament Trzebielino | ||||
66 | SwePol Link Bruskowo W. | - Stal Jezierzyce | ||||
67 | MKS Debrzno | - Jantar Ustka | ||||
68 | Czarna Dąbrówka | - Kaszubia Studzienice | ||||
69 | Karol Pęplino | - Pomorze II Potęgowo | ||||
70 | Prime Food Brda Przechlewo | - Koral II Dębnica | ||||
71 | Rowokół Smołdzino | - KS Damnica | ||||
72 | Start Miastko | - Skotawia Dębnica Kaszubska |
Kolejka: 10 w dniach 12-10-2013/13-10-2013
73 | Diament Trzebielino | - Skotawia Dębnica Kaszubska | ||||
74 | KS Damnica | - Start Miastko | ||||
75 | Koral II Dębnica | - Rowokół Smołdzino | ||||
76 | Pomorze II Potęgowo | - Prime Food Brda Przechlewo | ||||
77 | Kaszubia Studzienice | - Karol Pęplino | ||||
78 | Jantar Ustka | - Czarna Dąbrówka | ||||
79 | Stal Jezierzyce | - MKS Debrzno | ||||
80 | Czarni Czarne | - SwePol Link Bruskowo W. |
Kolejka: 11 w dniach 19-10-2013/20-10-2013
81 | SwePol Link Bruskowo W. | - Diament Trzebielino | ||||
82 | MKS Debrzno | - Czarni Czarne | ||||
83 | Czarna Dąbrówka | - Stal Jezierzyce | ||||
84 | Karol Pęplino | - Jantar Ustka | ||||
85 | Prime Food Brda Przechlewo | - Kaszubia Studzienice | ||||
86 | Rowokół Smołdzino | - Pomorze II Potęgowo | ||||
87 | Start Miastko | - Koral II Dębnica | ||||
88 | Skotawia Dębnica Kaszubska | - KS Damnica |
Kolejka: 12 w dniach 26-10-2013/27-10-2013
89 | Diament Trzebielino | - KS Damnica | ||||
90 | Koral II Dębnica | - Skotawia Dębnica Kaszubska | ||||
91 | Pomorze II Potęgowo | - Start Miastko | ||||
92 | Kaszubia Studzienice | - Rowokół Smołdzino | ||||
93 | Jantar Ustka | - Prime Food Brda Przechlewo | ||||
94 | Stal Jezierzyce | - Karol Pęplino | ||||
95 | Czarni Czarne | - Czarna Dąbrówka | ||||
96 | SwePol Link Bruskowo W. | - MKS Debrzno |
Kolejka: 13 w dniach 03-11-2013- niedziela
97 | MKS Debrzno | - Diament Trzebielino | ||||
98 | Czarna Dąbrówka | - SwePol Link Bruskowo W. | ||||
99 | Karol Pęplino | - Czarni Czarne | ||||
100 | Prime Food Brda Przechlewo | - Stal Jezierzyce | ||||
101 | Rowokół Smołdzino | - Jantar Ustka | ||||
102 | Start Miastko | - Kaszubia Studzienice | ||||
103 | Skotawia Dębnica Kaszubska | - Pomorze II Potęgowo | ||||
104 | KS Damnica | - Koral II Dębnica |
Kolejka: 14 w dniach 09-11-2013/10-11-2013
105 | Diament Trzebielino | - Koral II Dębnica | ||||
106 | Pomorze II Potęgowo | - KS Damnica | ||||
107 | Kaszubia Studzienice | - Skotawia Dębnica Kaszubska | ||||
108 | Jantar Ustka | - Start Miastko | ||||
109 | Stal Jezierzyce | - Rowokół Smołdzino | ||||
110 | Czarni Czarne | - Prime Food Brda Przechlewo | ||||
111 | SwePol Link Bruskowo W. | - Karol Pęplino | ||||
112 | MKS Debrzno | - Czarna Dąbrówka |
Kolejka: 15 w dniach 16-11-2013/17-11-2013
113 | Czarna Dąbrówka | - Diament Trzebielino | ||||
114 | Karol Pęplino | - MKS Debrzno | ||||
115 | Prime Food Brda Przechlewo | - SwePol Link Bruskowo W. | ||||
116 | Rowokół Smołdzino | - Czarni Czarne | ||||
117 | Start Miastko | - Stal Jezierzyce | ||||
118 | Skotawia Dębnica Kaszubska | - Jantar Ustka | ||||
119 | KS Damnica | - Kaszubia Studzienice | ||||
120 | Koral II Dębnica | - Pomorze II Potęgowo |
Pomorze Potęgowo | 5:1 | KS Włynkówko |
2023-04-01, 17:00:00 |
||
Najbliższa kolejka 23 |
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|
Brak aktywnych ankiet. |
dzisiaj: 111, wczoraj: 100
ogółem: 3 621 529
statystyki szczegółowe
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.