Sport.pl

Aktualności

V liga: Blamaż Pomorza II.

• autor: MŁOdY, 2013-10-13 22:16

Pomorze II tylko w pierwszej połowie było równorzędnym przeciwnikiem dla wyżej notowanej Brdy Przechlewo. Do przerwy potęgowianie remisowali 1-1. Doskonale w bramce spisywał się Cezary Wiktorzak, który uchronił rezerwy Pomorza przed jeszcze dotkliwszą porażką. Druga połowa to już kompletny blamaż naszego zespołu i w konsekwencji strata czterech goli. Końcowy wynik 1-5 (1-1).

Filmy z meczu w rozwinięciu...

KLIK ABY ZOBACZYĆ KOMPROMITACJĘ SĘDZIEGO

Ps. Niestety po raz kolejny boczni sędziowie nie wiedzą co to jest spalony. Panowie nie na tym szczeblu, bo żal na to patrzeć!!! Sami zobaczcie, liczy się moment podania, nie to, że zawodnik po przyjęciu piłki jest bliżej bramki niż obrońca :(:(:(. Kiedy się nauczycie ???????  Filmik PA130231 i stop klatka w momencie podania na stronie głównej. Lektura obowiązkowa do przyswojenia!!!