Ostatnia kolejka 22 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
A-klasa » Słupsk I | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Znamy już przeciwników z jakimi przyjdzie się nam potykać w b klasie w sezonie 2015/2016. Na początek derby gminy Potęgowo. TS Pomorze Potęgowo zmierzy się 5 września na swoim terenie z Grab Grapice. Trudno jest w tym meczu o faworyta gdyż takie pojedynki rządzą się swoimi prawami, więc wszystko może się zdarzyć.
Terminarz w rozwinięciu:
Kolejka 1 - 5-6 września |
Pomorze Potęgowo | - | Grab Grapice | |
KS Zaleskie | - | Unison Machowino | |
Szansa Siemianice | - | KS Włynkówko | |
Zenit Redkowice | - | Smoki Podole Małe | |
Sokół Kuleszewo | - | --- |
Kolejka 2 - 12-13 września |
Grab Grapice | - | --- | |
Smoki Podole Małe | - | Sokół Kuleszewo | |
KS Włynkówko | - | Zenit Redkowice | |
Unison Machowino | - | Szansa Siemianice | |
Pomorze Potęgowo | - | KS Zaleskie |
Kolejka 3 - 19-20 września |
KS Zaleskie | - | Grab Grapice | |
Szansa Siemianice | - | Pomorze Potęgowo | |
Zenit Redkowice | - | Unison Machowino | |
Sokół Kuleszewo | - | KS Włynkówko | |
--- | - | Smoki Podole Małe |
Kolejka 4 - 26-27 września |
Grab Grapice | - | Smoki Podole Małe | |
KS Włynkówko | - | --- | |
Unison Machowino | - | Sokół Kuleszewo | |
Pomorze Potęgowo | - | Zenit Redkowice | |
KS Zaleskie | - | Szansa Siemianice |
Kolejka 5 - 3-4 października |
Szansa Siemianice | - | Grab Grapice | |
Zenit Redkowice | - | KS Zaleskie | |
Sokół Kuleszewo | - | Pomorze Potęgowo | |
--- | - | Unison Machowino | |
Smoki Podole Małe | - | KS Włynkówko |
Kolejka 6 - 10-11 października |
Grab Grapice | - | KS Włynkówko | |
Unison Machowino | - | Smoki Podole Małe | |
Pomorze Potęgowo | - | --- | |
KS Zaleskie | - | Sokół Kuleszewo | |
Szansa Siemianice | - | Zenit Redkowice |
Kolejka 7 - 17-18 października |
Zenit Redkowice | - | Grab Grapice | |
Sokół Kuleszewo | - | Szansa Siemianice | |
--- | - | KS Zaleskie | |
Smoki Podole Małe | - | Pomorze Potęgowo | |
KS Włynkówko | - | Unison Machowino |
Kolejka 8 - 24-25 października |
Grab Grapice | - | Unison Machowino | |
Pomorze Potęgowo | - | KS Włynkówko | |
KS Zaleskie | - | Smoki Podole Małe | |
Szansa Siemianice | - | --- | |
Zenit Redkowice | - | Sokół Kuleszewo |
Kolejka 9 - 28 października |
Sokół Kuleszewo | - | Grab Grapice | |
--- | - | Zenit Redkowice | |
Smoki Podole Małe | - | Szansa Siemianice | |
KS Włynkówko | - | KS Zaleskie | |
Unison Machowino | - | Pomorze Potęgowo |
Kolejka 10 |
Grab Grapice | - | Pomorze Potęgowo | |
Unison Machowino | - | KS Zaleskie | |
KS Włynkówko | - | Szansa Siemianice | |
Smoki Podole Małe | - | Zenit Redkowice | |
--- | - | Sokół Kuleszewo |
Kolejka 11 |
--- | - | Grab Grapice | |
Sokół Kuleszewo | - | Smoki Podole Małe | |
Zenit Redkowice | - | KS Włynkówko | |
Szansa Siemianice | - | Unison Machowino | |
KS Zaleskie | - | Pomorze Potęgowo |
Kolejka 12 |
Grab Grapice | - | KS Zaleskie | |
Pomorze Potęgowo | - | Szansa Siemianice | |
Unison Machowino | - | Zenit Redkowice | |
KS Włynkówko | - | Sokół Kuleszewo | |
Smoki Podole Małe | - | --- |
Kolejka 13 |
Smoki Podole Małe | - | Grab Grapice | |
--- | - | KS Włynkówko | |
Sokół Kuleszewo | - | Unison Machowino | |
Zenit Redkowice | - | Pomorze Potęgowo | |
Szansa Siemianice | - | KS Zaleskie |
Kolejka 14 |
Grab Grapice | - | Szansa Siemianice | |
KS Zaleskie | - | Zenit Redkowice | |
Pomorze Potęgowo | - | Sokół Kuleszewo | |
Unison Machowino | - | --- | |
KS Włynkówko | - | Smoki Podole Małe |
Kolejka 15 |
KS Włynkówko | - | Grab Grapice | |
Smoki Podole Małe | - | Unison Machowino | |
--- | - | Pomorze Potęgowo | |
Sokół Kuleszewo | - | KS Zaleskie | |
Zenit Redkowice | - | Szansa Siemianice |
Kolejka 16 |
Grab Grapice | - | Zenit Redkowice | |
Szansa Siemianice | - | Sokół Kuleszewo | |
KS Zaleskie | - | --- | |
Pomorze Potęgowo | - | Smoki Podole Małe | |
Unison Machowino | - | KS Włynkówko |
Kolejka 17 |
Unison Machowino | - | Grab Grapice | |
KS Włynkówko | - | Pomorze Potęgowo | |
Smoki Podole Małe | - | KS Zaleskie | |
--- | - | Szansa Siemianice | |
Sokół Kuleszewo | - | Zenit Redkowice |
Kolejka 18 |
Grab Grapice | - | Sokół Kuleszewo | |
Zenit Redkowice | - | --- | |
Szansa Siemianice | - | Smoki Podole Małe | |
KS Zaleskie | - | KS Włynkówko | |
Pomorze Potęgowo | - | Unison Machowino |
Pomorze Potęgowo | 5:1 | KS Włynkówko |
2023-04-01, 17:00:00 |
||
Najbliższa kolejka 23 |
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|
Brak aktywnych ankiet. |
dzisiaj: 191, wczoraj: 100
ogółem: 3 621 609
statystyki szczegółowe
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.