B Klasa - VII kolejka- 3 pkt dla Pomorza.

• autor: admin, 2016-10-09 19:31

W 7 kolejce o mistrzostwo b-klasy TS Pomorze Potęgowo pokonało na wyjeździe Błękitnych Motarzyno 0-3 ( 0-2). Bramki dla Pomorza zdobyli: T.Pilipionek, P. Piasecki, D. Mikołajczyk.

Mecz odbywał się w znakomitych warunkach atmosferycznych i w dobrej atmosferze gościnności ze strony gospodarzy. Sędziowanie obiektywne, dużo robi brak bocznych sędziów z zewnątrz i tu jest problem, są błędy, ale goście i gospodarze stwierdzili, takich sędziów trzeba w tej lidze i było nawet nieźle.

PS. Pomorze sprawdza, bez względu na wynik meczu każdego, żeby nie było niespodzianki. Gospodarze podeszli ze zrozumieniem po naszej  ostatniej akcji z sędzią ZPN i Dąbem Kusowo:) Kibice "Błękitnych" byli bardzo obiektywni i docenili młodych piłkarzy z Potęgowa. Dziękujemy.

RELACJA Z MECZU W ROZWINIĘCIU. Mecz filmowany zza ławki rezerwowych. Daleko i wysoko:)

autor: ~anonim 2016-10-09 20:20:54

avatar trzeba dodac ze i kibice byli obiektywni zachowywali sie super takiej amosfery zyczymy sobie na kazdym meczu

autor: ~krytyka 2016-10-12 14:25:44

avatar Panie administratorze. Jest wolnosc slowa i trzeba umiec godzic sie z krytyka a nie usuwac posty. Cale Pomorze zlego slowa nie mozna powiedziec bo sie obrazaja i ich wszyscy oszukuja

autor: kataluna 2016-10-12 16:45:10

Profil kataluna w Futbolowo Krytykować można, ale to były wyzwiska, obrazy, wulgaryzmy i bardzo niski poziom wypowiedzi, który uwłacza wszelkim normom. Jest wolność słowa i to staram się szanować, chociaż jest to forum Pomorza Potęgowo i może tu nie być demokracji, więc trzeba uważać co się pisze, bo może ktoś myśli, że jest całkiem anonimowy. Niestety pozostawiacie swoje IP, co może zostać użyte, jeżeli ktoś się uprze. Wulgarne, obrażające i na niskim poziomie wpisy będą usuwane!!!

autor: ~krytyk 2016-10-12 18:49:33

B-klasa Pomorze II- Krokusy