Kilka słów o naszym głównym sponsorze BALTIC ENERGIES

• autor: kataluna, 2010-03-31 16:13

Baltic Energies - Kompetencja w energii wiatrowej

W perspektywie długoterminowej musimy całkowicie zmienić nasz sposob myślenia – dotychczasowe wytwarzanie energii jest całkowicie zależne od surowcow mineralnych. Prowadzi to do dużych problemów środowiskowych oraz drastycznych wzrostow cen za energię. Sytuacja ta jest w kontekście naszych przyszłych pokoleń nie do zaakceptowania, należy bezwzględnie znaleźć nowe rozwiązania sytuacji.

Jesteśmy przekonani, że energia wiatrowa może wnieść znaczący wkład w rozwiązanie problemu, angażujemy się więc w powstawanie farm wiatrowych i ich rozwoj, nie pomijając jednak przy tym potrzeb ludzi i natury. Idealne rozwiązanie stanowi optymalna integracja energii wiatrowej w krajobraz naturalny.

Jednakże nie tylko pod względem ekologicznym, lecz także ekonomicznym, energia wiatrowa oferuje znaczące korzyści. Przykładowo, polityczne warunki ramowe zapewniają „zielonemu prądowi” odpowiednie wynagrodzenie. Energia wiatrowa stała się już uznanym elementem inwestycyjnym oraz ekonomiczną historią sukcesu.

Firmę Baltic Sea Polska tworzy Reon AG oraz koncern Wiebe, posiadające szerokie doświadczenie w tym zakresie i angażujące się w ramach tej społki na rzecz efektywnej realizacji projektow farm wiatrowych i ich poźniejszej eksploatacji.

Baltic Energies jest wspolnym przedsięwzięciem firm
H.F.Wiebe GmbH & Co. KG oraz społki akcyjnej Reon z Niemiec. Za pośrednictwem Baltic Energies, obie firmy chcą nawiązać długofalową i strategiczną wspołpracę, ktorej celem jest wspolna realizacja i rozwoj farm wiatrowych w Polsce.
Więcej informacji o projektach, inwestycjach  na stronie internetowej http://baltic-sea-polska.com/pl/index.html.

Dziękujemy serdecznie za znaczący wkład w sportowe życie Potęgowa.
Mamy nadzieję iż dalsza współpraca będzie wyglądała równie profesjonalnie i bezproblemowo co teraz.

JUNIOR B: Pomorze - Anioły cz.3