Sport.pl

Aktualności

UWAGA!!! ZWIASTUN MECZU Z RODŁEM!!!

• autor: KOWAL, 2010-04-20 17:57

Zaczynamy maraton! Jutro 21.04.2010 r. o godzinie 17.00 Pomorze rozpocznie bój o mistrzostwo IV ligi! Ciekawe jak na zespół wpłynął czas długiej przerwy w rozgrywkach? Można powiedzieć, że po nieudanym pierwszym meczu z Orłem - ( jednak mała niespodzianka) Pomorze przystąpi do meczu jako faworyt spotkania. Mały opis w tle...

Poprzedni mecz Pomorza na wyjeździe z Rodłem Kwidzyn zakończyl się sukcesem Potęgowian - (wynik 1:3).  Wtedy to bramki dla naszego zespołu strzelali K Gapski ( rzut. karny) , D. Kaczmarek (strzał z połowy boiska), a przeciwnika dobił Damian Mikołajczyk.

Trudno powiedzieć, w jakiej dyspozycji jest na dzień dzisiejszy Pomorze, ale na pewno po pierwszej wpadce będą chcieli udowodnić, że to był wypadek przy pracy.

Na dzień dzisiejszy należy nadmienić, że w tym meczu nie zagra jeden z naszych filarów defensywy (mowa o Kamilu Gapskim - nadmiar żółtych kartek). Nie mniej jednak liczymy, że tym razem trzy punkty zostaną w Potęgowie i nadal będziemy się liczyć w walce o czołowe lokaty.

Jaki będzie wynik? Zobaczymy jutro, najlepiej przyjść na stadion przy ul. Kościuszki 5. Warto nadmienić, że ten mecz można było rozegrać wcześniej, ale goście wykorzystali dziwną decyzję Pomorskiego ZPN (ponoć nie mieli składu) i odmówili rozegranie meczu. Ciekawe, czy teraz będą w stanie pokonać Pomorze? - czas pokaże.